Cenník

 

Výplne / Plomby

Výplne / Plomby sú zhotovené z najkvalitnejších materialov s vynikajúcimi estetickými vlastnosťami, napodobujúcimi prirodzenú farbu zubov a zároveň s najlepšími mechanickými vlastnosťami zvyšujúcimi odolnosť výplne v ústach

 

biela výplň 20 - 30 EUR
strieborná výplň 17 - 20 EUR (cena závisí od rozsahu)
 

Ošetrenie kanálikov zubov

Ošetrenie kanálikov zubov sa robí ak sa infekcia / zubný kaz / rozšíri k nervu zuba a je potrebné ho odstrániť. Vnútro koreňa zuba sa vyčistí, vydezinfikuje a zaplní koreňovou výpňou. Taký zub potom može slúžiť roky, nie je zdrojom bolesti a infekcie a nemusí sa vytrhnúť.

 

cena 28 - 38 EUR
(závisí od typu zubu a následného ošetrenia)
 

Zubná chirurgia

Zubná chirurgia v niektorých prípadoch keď sa už zub nedá zachrániť je potrebné ho vyťiahnuť. Vytiahnutie sa robí v lokálnej injekcii, ktorá umrtvi ošetrovanú oblasť aby pacient počas extrakcie nevnímal bolesť. Po vytiahnutí zuba sa ložko ošetrí protizápalovými preparátmi, a ak je to nutné rana sa uzavrie stehom.

 

cena 10 - 25 EUR
(závisí od typu zubu a následného ošetrenia)
 

Komplexná dentálna hygiena

Komplexná dentálna hygiena zahŕňa odstránenie zubného kameňa, povlakov a pigmentov zo zubov ručnými škrabkami a kyretami, najmodernejším švajčiarským ultrazvukovým pístrojom AIR FLOW – MASTER PIEZON, dezinfekciu koreňov zubov špeciálnym práškom, leštenie a zosilnenie zubnej skloviny pastou s obsahom fluoru, alebo bez obsahu fluóru, antiseptické ošetrenie ďasien a hlších časti parodontu.

 

cena 25 - 45 EUR
(závisí os stavu)
 

Bielenie zubov

Poskytujeme viacero typov zosvetlenia / bielenia / zubov, od odporúčania používania špeciálnych bieliacich zubných pást, cez domáce aj ambulantné bielenie

 

Bieliace zubné pasty 10 - 18 EUR
Domáce bielenie zubov (1 oblúk) cca 75 EUR
Ambulantné bielenie zubov (cena podľa druhu bieliaceho gélu)
 
 

Korunky, mostíky, náhrady

Korunky, mostíky, náhrady nahrázajú stratené zuby. Sú pripevnené na zuby na stálo, alebo je možne ich vyberať. Sposoby ako nahradiť stratený zub je viacero.

 

cena je stanovená na základe individuálnje kalkulácie
 

* ceny výkonov sú orientačne, pracovné postupy sa možu individuálne lišiť, presnú kalkuláciu dostanete pri samotnom vyšetrení.